Uraw Aydınlatıcı Krem

Cildinizde meydana gelen ve uzun süredir geçmeyen lekelerden artık kurtulmak mı istiyorsunuz? Cilt lekelerini azaltmanın ve daha parlak görünen aydınlık bir cilde sahip olmanın sizin elinizde olduğunu unutmayın! Genellikle koyu tene sahip bireylerde daha sık görünen cilt lekeleri, çoğunlukla yaralanma, iltihaplanma, aşırı melanin üretimi ve melaninin deride düzensiz bir şekilde dağılmasına neden olan hiperpigmentasyondur. Öte yandan akneler, batık tüyler, sıyrıklar, böcek ısırıkları, egzama, alerjik reaksiyonlar ve güneş yanıkları gibi çeşitli faktörler hiperpigmentasyona yol açabilir. Tüm bu durumların sonucunda cildinizde oluşabilecek lekeler zamanla kalıcı hale gelebilirken bu birçok bireyin en büyük şikayeti halini almaktadır. Neyse ki klinik çalışmalar sonucunda doğal bileşenlerden elde edilen yeni leke giderici krem Uraw Aydınlatıcı Krem sayesinde cilt lekelerine elveda diyebilirsiniz!

Uraw Aydınlatıcı Krem Nedir?

En iyi leke giderici krem olarak da bilinen Uraw Aydınlatıcı Krem, içeriğindeki etken bileşenler sayesinde hem cildinizin beslenmesine hem de cilt lekelerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Krem içerisinde yer alan Symwhite Plus maddesi, melanin sentezinde azalma sağlayarak cilt yüzeyinden aydınlatıcı bir etki yaratırken aynı zamanda sağlıklı bir görünüm kazandırmaktadır. Öte yandan Uraw Aydınlatıcı Krem içerisinde bulunan baobab yağı, güneşin ve çevresel etkenlerin neden olduğu cilt yıpranmalarını onararak daha genç ve daha ferah bir görünüm kazandırır. Tüm bunların yanında kremin içerisinde yer alan çiğdem çiçeği özü ise kolajen sentezinin uyarılmasına yardımcı olarak cilt yapısının düzenlenmesine yardımcı olur.

Uraw Aydınlatıcı Krem Ne İşe Yarar?

Günlük cilt bakımında kullanılabilen, cilde ışıltı ve parıltı kazandıran Uraw Aydınlatıcı Leke Kremi, yanlızca cildinizi beslemekle kalmaz aynı zamanda leke Ççkarma, bronzlaşma lekeleri, yaşlanma karşıtı lekelerin giderilmesine de katkı sağlar. Tüm bunların yanında cildin , nemlenmesine ve beslenmesine katkı sağlayan bu krem, ve cilt gözeneklerinin temizlenmesine, pigmentasyonun giderilmesine ve cildin parlamasına olanak sağlar.

Uraw Aydınlatıcı Krem İçeriğinde Neler Var?

Zengin içeriği sayesinde yılın en iyi leke giderici kremi olarak bilinen Uraw Aydınlatıcı Krem, içeriğinde Symwhite Plus, VC-IP, Shea yağı ve Badem Yağı, nar ekstratı, Alfa Bisabolol, Baobab Yağı, Limon Çekirdeği Yağı, Crocus Crysanthus Extract barındırmaktadır.

Symwhite Plus: Phenylethyl Resorcinol ve Bisabolol içeren bu madde, malanin sentezinde azalma sağlayarak cilt yüzeyinde aydınlatıcı bit etki göstermektedir.

VC-IP: Ascorbyl Tetraisopalmitate olarak da bilinen bu VCIP, C vitaminin yağda çözünebilen yüksek etkiye sahip formudur. Bu form, çok yüksek sıcaklıklarda dahi etkisini devam ettirmektedir.

Limon Çekirdeği Yağı: Yağlı ve sivilceli ciltlerin temizliğinde sıklıkla tercih edilen limon çekirdeği yağı, aynı zamanda cildin beslenmesine ve nemlenmesine de yardımcı olur.

İlgili Mesajlar

Uraw Phantel Krem Nedir?

[email protected]

Leke Giderici, Cilt Aydınlatıcı Krem

[email protected]

Ciltte Koyu Leke: Nedenleri, Belirtileri ve Tedavi Yöntemi

[email protected]

Yorum Yap