Leke Giderici, Cilt Aydınlatıcı Krem

Deride meydana gelen izler için sıklıkla dile getirilen cilt lekeleri, her ne kadar zararsız olsalarda zamanla kontrol altına alınmaması durumunda artış gösterebileceği gibi bireyin dış görünüşünü de önemli ölçüde etkileyebilmektedir. Genellikle güneşe maruz kalma, akne, sivilce, genetik faktörler, siyah noktalar, kabarcıklar, iltihaplanmalar, sedef hastalığı ve böcek ısırıkları sonucunda ortaya çıkan cilt lekeleri, evde alabileceğiniz basit önlemlerle kolayca eski haline kavuşabilir.

Cilt Lekeleri Belirtileri Neler?

Çoğu kez ten rengine göre fakrlı belirtiler gösteren cilt lekeleri, genellikle açık kahverengi tonlarından koyu kahveye kadar farklı renklerde görülebilir. Bu durum genellikle bireyin cilt tonuna bağlı olmakla beraberinde lekenin oluşumuna sebebiyet veren durumun şiddetine ve cilt hassasiyetine göre değişiklik gösterebilir. Durum her ne olursa olsun, cilt lekelerinde meydana gelen bu düzensizlikler melanin pigmentinden kaynaklanmaktadır.

Boyut ve şekil bakımından da farklılıklar gösterebilen cilt lekeler, genellikle güneşe maruz kalmadan kaynaklı olarak vücudun en görünen yerlerinde ortaya çıkmaktadır. Bireylerin en sık karşılaştığı cilt lekeleri daha çok yüzde, ellerde, göğüste ve omuz bölgelerinde görülmektedir. İlk etapta kendiliğinde yok olabilen bu cilt lekeleri, çoğu zaman yıllarca sizinle beraber derinizde görünmeye devam etmektedir.

Cilt Lekeleri Neden Olur?

Birçok farklı nedene bağlı olarak ortaya çıkan cilt lekeleri, genellikle güneşin zararlı ışınlarından kaynaklı olarak meydana gelmektedir. Özellikle hassas cilt yapısına sahip bireylerde daha fazla rastlanan güneş lekeleri, uygun bakım önlemlerinin alınmaması durumunda senelerce kalıcı hale gelebilir. Öte yandan cilt lekelerine neden olabilen diğer durumlar arasında hormonal değişiklikler, çeşitli ilaçların yan etkileri, yaralar, enfeksiyonlar, tahriş, diyabet, hamilelik, kimyasal ürünler ve yanlış kozmetik malzeme kullanımı gibi durumlar yer almaktadır.

Cilt Lekelerini Yok Eden Uraw Krem!

En iyi leke giderici krem olarak da bilinen Uraw Aydınlatıcı Krem, cilt yüzeyinde meydana gelen ve uzunce süre geçmek bilmeyen lekeleri dahi yok etmede üstün bir başarıya sahiptir. Uzunca bir süre yapılan klinik çalışmalar sonucunda elde edilen Uraw Aydınlatıcı Krem, içeriğindeki zengin bileşenler sayesinde hem cildinizde meydana gelen lekelerin giderilmesine yardımcı olur hem de cilt yüzeyinin beslenerek daha sağlıklı bir hal almasına destek olur.

Uraw Aydınlatıcı Krem Ne İşe Yarar?

Leke giderici krem olarak kullanılan Uraw Aydınlatıcı Krem, çeşitli sebeplere bağlı olarak meydana gelen cilt lekelerinin silinmesine yardımcı olmaktadır. Ürün içerisinde yer alan doğal bileşenler, hem cildin beslenmesine hem de istenmeyen lekelerin yok olmasına destek sağlar. Uraw Aydınlatıcı Krem içerisinde yer alan Symwhite Plus maddesi, melanin sentezinde azalma sağlayarak cildin aydınlanmasına yardımcı olmaktadır. Öte yandan krem içerisinde yer alan baobab yağı sayesinde güneşin ve çevresel faktörlerin cildinize verdiği zararların onarılmasına yardımcı olur. Ayrıca çiğdem çiçeği özü sayesinde kolajen elastin sentezi uyarılarak cilt yapısının yenilenmesi sağlanır.

Uraw Aydınlatıcı Krem İçeriğinde Neler Var?

Symwhite Plus, VC-IP, Shea yağı ve Badem Yağı, nar ekstratı, Alfa Bisabolol, Baobab Yağı, Limon Çekirdeği Yağı, Crocus Crysanthus Extract

Symwhite Plus: Çam ağacından elde edilen pinosylvin’den ilham alınan ‘Phenylethyl Resorcinol’ ve ‘Bisabolol’ içerir. Bu iki kombinasyon melanin sentezinden azalma sağlayarak, cilt üzerinden aydınlatıcı etki gösterilmesine olanak sağlar.

VC-IP: Tirozinaz enzimini inhibe ederek, melanin sentezinin düzenli olmasına yardımcıdır. Bu şekilde beyazlatıcı ve aydınlatıcı etki gösterir.

Baobab Yağı: E vitamininden ve antioksidanlardan zengin içeriğe sahip buğday, güneşin ve çevresel etmenlerin etkisi ile yıpranmış cilt dokusunun yenilenmesine ve nemlendirilmesine yardımcı olur.

Limon Çekirdeği Yağı: Cilt dokusunu sıkılaştıran ve cildin dengeli bir renk tonuna sahip olmasını sağlayan limon çekirdeği yağı, diğer aktiflerin etkilerini arttırarak, portakal kabuğu görünümünün giderilmesinin ardından daha sıkı bir cilt dokusunun elde edilmesine yardımcı olur.

Crocus Crysanthus Extract: Gençliğin ve güzelliğin sembolü olan Çiğdem çiçeğinden elde edilen etken madde, kolajen elastin sentezini uyararak cilt yapısının yenileyerek düzenlenmesine yardımcı olur. Hücreler arası iletişimi kolaylaştırarak cildin yenilenme sürecinin hızlanmasını destekler.

İlgili Mesajlar

En Pratik Evde Cilt Bakımı Yapma Yöntemleri

[email protected]

Uraw Aydınlatıcı Krem

[email protected]

Uraw Phantel Krem Nedir?

[email protected]

Yorum Yap